Maler des 20. Jh.
"Blumenstrauß in Krug", links unten signiert L. Lengyel, Öl auf Leinwand, ca. 50 x 60 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
01.10.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Maler des 20. Jh.
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 01.10.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 22.09. - 01.10.2014 |